Хмельницький портал

Можливість знати більше.

18 лютого 2015 р. - 105 років з дня народження Хаскеля Мойсейовича Сандлера (1910-1983) - художника-живописця, графіка, який народився у м. Проскурів

ср.23012019

Оновлено:03:18:50 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Рівень публічності влади Хмельницького оцінюють як задовільний

Рівень публічності влади Хмельницького оцінюють як задовільний

Громадянська мережа «Опора» оприлюднила результати свого дослідження. Хмельницький посів 15-е місце з результатом 63,9% і увійшов до категорії міст із задовільним рівнем публічності. Такі результати індексу публічності – дослідження, яке проводила «Опора».

Координаторка вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування у Хмельницькому Оксана Банкова каже, що у 2016 році Хмельницький був на вищій, 8-й сходинці рейтингу, але з нижчим загальним результатом - 59,6%. Тому в цілому міська влада поліпшила свій результат, але не так стрімко, як в інших містах, тож у рейтингу муніципалітет опустився на сім сходинок.

За словами Оксани Банкової, у Хмельницькому зросла публічність депутатів міської ради (з 50% у 2016 році, до 69%), натомість знизилися показники виконавчого комітету (з 61% до 58%) та міського голови (з 69% до 65%). «У нас є ряд зауважень та рекомендацій, - каже Оксана Банкова. – І хоч це не передбачено законом, але на сайті міської ради немає декларацій про доходи чи посилань на них ні депутатів, ні заступників міського голови. Суттєві зауваження по Генеральному плану – подивитися, що мит маємо зараз – неможливо».

Не знайшли в «Опорі» й усіх розпоряджень мера, результатів земельних торгів, стенограм чи протоколів громадських слухань, біографій та фото усіх членів виконкому тощо.

Джерело.