Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Саме у Проскурові у березні 1919 року відбулося останнє засідання Директорії УНР у повному складі.

чт.21032019

Оновлено:10:51:52 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Форум сім’ї організують у Хмельницькому

Форум сім’ї організують у Хмельницькому

До Міжнародного дня сім’ї, який відзначається 15 травня, Духовна ради міста ініціює проведення у Хмельницькому низки заходів, повідомляє ХМР.

Зокрема, 3 травня в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького заплановано проведення обласного Форуму сім’ї за участю освітян, науковців, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, релігійних і громадських організацій, засобів масової інформації.

Форум відбуватиметься з метою консолідації зусиль влади та громадськості задля захисту цінностей української сім’ї, формування та реалізації регіональної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях.

Проведення заходу підтримується Міжфракційним депутатським об’єднанням Верховної Ради України «За духовність, моральність і здоров’я України», Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, широким колом громадських організацій, керівниками релігійних організацій міста й області, громадськими діячами.

Крім цього, в рамках тижня сім’ї, з 13 до 20 травня, у Хмельницькому проходитимуть різноманітні заходи. Зокрема, 20 травня відбудеться спільна хода «За сім’ю». Тисячі хмельничан, представників різних релігійних конфесій з молитвами та піснями пройдуться вулицями міста заради пропаганди сімейних цінностей. Маршрут ходи пролягатиме від костелу Христа Царя Всесвіту (проспект Миру, 55) до майданчика біля кінотеатру імені Т. Шевченка.

Цього дня на площі перед кінотеатром імені Т. Шевченка також відбудеться концерт.