Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У січні 1880 року вперше відбулися вибори до міської думи Проскурова (нині Хмельницький). Членів думи («гласних») обирали на 4 роки, право на участь у виборах надаволося лише заможним верствам населення. які сплачували податки до міської скарбниці й досягли 25 років. Міська дума сама обирала міського голову...

нд.16122018

Оновлено:04:17:33 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство В обласному госпіталі відкрили сучасне реабілітаційне відділення для учасників АТО та ветеранів війни

В обласному госпіталі відкрили сучасне реабілітаційне відділення для учасників АТО та ветеранів війни

Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни – лікувальний заклад, де надається різнопланова висококваліфікована медична допомога людям похилого віку, ветеранам Другої світової війни, учасникам бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах, з 2014 року тут проходять лікування учасники АТО.

Сьогодні у цьому медичному закладі урочисто відкрили нове реабілітаційне відділення (відновного лікування хворих з захворюваннями і травмами опорно-рухового апарату та центральної і периферичної нервової системи). У ньому відновлюватимуть здоров’я не лише ветерани, а й демобілізовані учасники бойових дій на сході країни. Відділення складається з 10 палат на 25 ліжок. Обладнали його з урахуванням сучасного бачення розвитку реабілітаційної допомоги в Україні, оснастили новітнім обладнанням для фізичної реабілітації.

На створення реабілітаційного відділення, розташованого на першому поверсі приміщення, спрямовано кошти з обласного та міського бюджету. Окрім того, до оснащення відділення долучилися меценати та спонсори. З міської казни на функціонування відділення виділено 143,6 тис. грн., з них 100 тис. грн. для придбання кухонного приладдя та 43,6 тис. грн. на закупівлю варильного котла.

Джерело