Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1864 році у Проскурові (нині Хмельницький) налічували 6930 мешканців, із них євреїв - 4190, католиків - 1513, решта православних. У місті було 900 будинків, із них 102 кам'яних...

ср.20062018

Оновлено:04:07:24 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницький на другому місці за індексом електронної демократії в Україні

Хмельницький на другому місці за індексом електронної демократії в Україні

Експерти Громадської спілки «Центр розвитку інновацій» Дмитро Хуткий, Сергій Лобойко, Анна Ємельянова, Христина Приходько та Таїсія Кушніренко підготували нове дослідження “Індекс місцевої електронної демократії в Україні: пілотне дослідження”, повідомляє ХМР.

Рецензентами дослідження стали Іван Лукеря, координатор у Центральному офісі реформ при Мінрегіоні (Програма U-LEAD with Europe), а також Павло Сидоренко, к.е.н., старший науковий співробітник головного відділу стандартизації та метрології Технічного центру НАН України.

Підготовка цього дослідження є частиною програми підтримки розробки аналітичних продуктів учасників коаліції Реанімаційного Пакету Реформ, яка проходить у межах інституційної підтримки ГО «Центр UA». У Центрі розвитку інновацій зазначають, що дослідження є експериментальним, наступне враховуватиме думку не лише експертів, органів влади, а й громадськості.

Детально ознайомитися з дослідженням можна на сайті.