Хмельницький портал

Можливість знати більше.

В Україні є дві художньо-історичних панорами. Перша, - «Оборона Севастополя», - у Севастополі, друга, - «Визволення Проскурова», - у Хмельницькому...

пн.17122018

Оновлено:09:26:41 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницький на другому місці за індексом електронної демократії в Україні

Хмельницький на другому місці за індексом електронної демократії в Україні

Експерти Громадської спілки «Центр розвитку інновацій» Дмитро Хуткий, Сергій Лобойко, Анна Ємельянова, Христина Приходько та Таїсія Кушніренко підготували нове дослідження “Індекс місцевої електронної демократії в Україні: пілотне дослідження”, повідомляє ХМР.

Рецензентами дослідження стали Іван Лукеря, координатор у Центральному офісі реформ при Мінрегіоні (Програма U-LEAD with Europe), а також Павло Сидоренко, к.е.н., старший науковий співробітник головного відділу стандартизації та метрології Технічного центру НАН України.

Підготовка цього дослідження є частиною програми підтримки розробки аналітичних продуктів учасників коаліції Реанімаційного Пакету Реформ, яка проходить у межах інституційної підтримки ГО «Центр UA». У Центрі розвитку інновацій зазначають, що дослідження є експериментальним, наступне враховуватиме думку не лише експертів, органів влади, а й громадськості.

Детально ознайомитися з дослідженням можна на сайті.