Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У будинку, що зараз має адресу Проскурівська, 7,  на початку ХХ століття знаходився найкращий гастроном нашого міста. Купецька родина Журавльових вже тоді відпускала товар у кредит, на замовлення, здійснювала доставку додому та проводила дегустації...

пн.17122018

Оновлено:09:26:41 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницька філія суспільного запровадила екскурсії для своїх шанувальників

Хмельницька філія суспільного запровадила екскурсії для своїх шанувальників

Побачити телебачення зсередини може кожен – Хмельницька філія ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України Поділля-Центр» відкрита для екскурсій.

Відвідувачі мають змогу побувати у студіях, де знімають програми, ознайомитися з роботою професійних журналістів, спробувати себе у якості телеведучих чи відеооператорів, а також зробити фото назгадку.

Одними із перших побували на екскурсії у телецентрі члени Хмельницького товариства молодих інвалідів. Саме для них продюсера «Поділля-центр» Любов Тімкова провела екскурсію студіями, де творяться новини каналу. А продюсер радіомовлення каналу Андрій Мацейко, розповів секрети радійної кухні «Поділля-центр».

Усі екскурсії безкоштовні. "Ми – суспільний мовник, а отже маємо бути максимально відкритими для глядачів. Такі екскурсії допоможуть громаді регіону краще зрозуміти, як працює наше телебачення. А школярам та студентам, можливо, визначитися з майбутньою професією", – зазначає продюсерка філії Любов Тімкова.

Хмельницька філія НСТУ є найбільшим регіональним мовником в області.

Джерело