Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1800 році землемір Дятлов склав найдавніший з відомих планів Проскурова (нині Хмельницький). Позначені на ньому «поштова дорога на Кам'янець» і «поштова дорога на Летичів» існують досі як вулиці Кам'янецька та Проскурівська...

ср.19122018

Оновлено:04:51:54 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Новоспечені правоохоронці присягнули на вірність народові

Новоспечені правоохоронці присягнули на вірність народові

74 нових співробітники Головного Управління Національної поліції у Хмельницькій області сьогодні, 12 лютого,  склали присягу на вірність українському народові. Серед нових патрульних 54 чоловіків та 20 жінок.

Захід відбувся біля Меморіального комплексу загиблим працівникам органів внутрішніх справ.

Нові правоохоронці присягнули на вірність українському народу такими словами: «Я, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, вірно служити українському народу, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободу людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки».

Більшість з офіцерів, які склали присягу, будуть працювати у групах швидкого реагування та райвідділах поліції. Вони пройшли тестування, військово-лікарську комісію та показали рівень фізичної підготовки. Кращі з них навчалися чотири місяці і вже завтра приступлять до роботи.

На урочистості, керівник Національної поліції області Василь Віконський звернувся до нових співробітників з вітальним словом та побажав, аби вони усією своєю свідомістю прийняли рішення служити на захищати український народ.

Джерело: https://ye.ua/syspilstvo/34361_U_Hmelnickomu_priynyali_prisyagu_74_novih_pracivnikiv_policiyi_(FOTO).html