Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1901 році було засновано «Проскуровскую городскую библиотеку в память А. С. Пушкина», від якої бере початок нинішня обласна бібліотека ім. Миколи Островського

пн.21012019

Оновлено:11:22:02 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Випускників-прикордонників направили до місць служби

Випускників-прикордонників направили до місць служби

У Національній академії  Держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького відбувся черговий розподіл офіцерів на посади.

 

Про це повідомляє Depo.Хмельницький  з посиланням на прес-службу НАДПСУ.

У Національній академії відбулися заходи з розподілу офіцерів на посади. Члени робочої групи, до якої ввійшли представники відділу кадрів Національної академії та департаменту особового складу адміністрації Держприкордонслужби, вивчили склад випускників, проаналізували проходження ними військової служби, врахували попередню спеціальність та досвід служби, строки вислуги випускників у військовому званні, підготували перелік вакантних посад оперативно-тактичного рівня, на які проводиться розподіл.

Загалом до розподілу пропонувалося 24 випускників за спеціальностями "військове управління" та "автомобільний транспорт" на 72 посади, більшість з яких мають штатну категорію "підполковник".

Розподіл проводився за білетною системою і таким принципом та критерієм як екстериторіальність (випускник не розподілявся в регіон, де він вже служив та до місця проживання батьків). Також розподіл здійснювався тільки в прикордонні загони та на окремі посади в регіональні управління. Крім того, офіцери не розподілялися на посади в Національну академію ДПСУ, а першочерговість у виборі місця служби надавалась офіцерам, які закінчили навчання з відзнакою – ця норма визначена Положенням про проходження військової служби. Враховувалось і бажання військовослужбовців проходити службу в органах, які несуть службу на сході України, наявність сімейних обставин, які можуть впливати на проходження військової служби в одній із місцевостей та набуття права на отримання випускниками чергового військового звання.