Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1765 році чисельність населення Плоскирова (нині Хмельницький) складала близько 1 тисячі мешканців. При тому у Плоскирові існували цехи кушнірський з кравецьким, ткацький з шевським, ковальський з бондарським...

пн.21012019

Оновлено:11:22:02 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство 75% відшкодування за "теплий кредит" отримають хмельницькі ОСББ

75% відшкодування за "теплий кредит" отримають хмельницькі ОСББ

Хмельницька міська рада ухвалила програму відшкодування з міського бюджету до 50% суми "теплого кредиту" для ОСББ та ЖБК. За умовами програми, загальна сума відшкодування разом із державною компенсацією не буде перевищувати 75% від витрат за зведеним кошторисним розрахунком.

 

Про це повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на  Держагентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Відтак, ОСББ зможуть впровадити енергоефективні заходи фактично за 25% від вартості необхідних матеріалів та обладнання.

"Таке рішення міської ради заслуговує поваги, адже стане потужною мотивацією для ОСББ займатися енергозбереженням. Цьогоріч у Хмельницьких ОСББ буде унікальна нагода отримати подвійне відшкодування за "теплими кредитами", - повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

ОСББ матимуть можливість утеплити будинок, замінити вікна на енергоефективні, встановити ІТП, лічильники тепла, води, багатозонні прилади обліку електроенергії та навіть геліоколектори.