Хмельницький портал

Можливість знати більше.

За чисельністю польського населення Хмельниччина є другою в Україні після Волині. Католицьке населення Гречан, Заріччя, Шаравечки здебільшого є нащадками переселенців з польської Мазовії (1699 рік)...

пн.17122018

Оновлено:02:52:03 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство «Благодійна Україна – 2017» запрошує

«Благодійна Україна – 2017» запрошує

Регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України, стартував у Хмельницькій області. На Хмельниччині партнером асоціації є знана в регіоні громадська організація «Мистецька сотня «Гайдамаки».

Організатори запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів, їхніх партнерів номінуватися або номінувати своїх колег на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2017».

Мета конкурсу – вшанувати кращих в країні та області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Цього року Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок номінантів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться на урочистій церемонії в Києві навесні цього року.

Форму заявки та додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному веб-сайті.

Останній термін подачі заявок для участі у конкурсі – 15 лютого 2018 року.

 

Джерело: http://khm.gov.ua/uk/content/nacionalnyy-konkurs-blagodiyna-ukrayina-2017-zaproshuye-do-uchasti