Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Залізниця та вокзал у Проскурові (нині Хмельницький) з'явилися у 1870 році, коли було введено в дію лінію Жмеринка - Проскурів - Волочиськ. Саме залізниці місто завдячує подальшим економічним розвитком...

нд.25022018

Оновлено:01:18:56 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство 600 світловідбивних жилетів для школярів передала Traffic Challenge

600 світловідбивних жилетів для школярів передала Traffic Challenge

Представники громадської організації Traffic Challenge передали 20-ти школам міста комплекти світловідбивних жилетів, наліпки та аксесуари для наплічників, які дозволять вирізняти дитину на дорозі, особливо у вечірній час.

Крім того, у рамках програми було проведено тренінг для освітян, аби ті роз’яснювали дітям та їх батькам, як потрібно вести себе на дорозі.

Координатор проекту «Безпека на дорогах» соціальної ініціативи «Хтось не зробить» Сергій Коваль зазначив, що їх організація стала локальним партнером програми Traffic Challenge, у рамках якої для школярів 1-3 класів місто Хмельницький першим отримує 600 жилетів.

 «Ми звернули увагу на дитячий травматизм на дорогах. Так, з початку року у місті Хмельницькому за участю дітей-пішоходів сталося близько 30 дорожньо-транспортних пригод», – зазначив Сергій Коваль.

Міський голова Олександр Симчишин подякував за таку потрібну ініціативу й за те, що обрали саме Хмельницький, як стартовий майданчик для реалізації проекту.

Ольга Дробишева, голова ГО Traffic Challenge розповіла, що такі світловідбивні жилети для маленьких пішоходів мають як застережний характер, так і моралізаторський – змушують замислитись над культурою поведінки усіх учасників дорожнього руху.

 «Ці жилети розраховані на дітей 1-3 класів, ми сподіваємося, що дітки будуть ходити по вулицях у цих жилетах. Особливо, коли вони ходитимуть на суспільні громадські заходи, – говорить Ольга Дробишева. – Ти йдеш містом і бачиш цих маленьких пішоходів, таких як в Європі, і розумієш, що однією ногою ти вже в Європі. Це має піднімати дух людей, наштовхувати на певні думки батьків та водіїв».

Також голова ГО Traffic Challenge закликала місцеві ЗМІ порушувати проблему у своїх сюжетах та публікаціях, аби хмельничани вчилися бути більш відповідальними. 

Джерело:http://khm.gov.ua/uk/content/600-svitlovidbyvnyh-zhyletiv-dlya-shkolyariv-mista-peredaly-aktyvisty-traffic-challenge