Хмельницький портал

Можливість знати більше.

В Україні є дві художньо-історичних панорами. Перша, - «Оборона Севастополя», - у Севастополі, друга, - «Визволення Проскурова», - у Хмельницькому...

ср.19122018

Оновлено:04:51:54 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Вже відомі переможці конкурсу з перевезення пасажирів

Вже відомі переможці конкурсу з перевезення пасажирів

Відбулося засідання конкурсного комітету, на якому визначали переможців конкурсів з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах міста Хмельницького, повідомляє ХМР.

Із 22 конкурсів перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування відбулося 15. Лише по 7 конкурсах з перевізниками буде укладено договори, строком на 5 років. Це переважно великогабаритні та середньогабаритні транспортні засоби. По 8 конкурсах договори укладуть на 1 рік. За цей час перевізники мають виконати інвестиційні зобов’язання і оновити транспортні засоби. Слід зазначити, що кожен об’єкт конкурсу вміщує не більше трьох маршрутів громадського транспорту нової транспортної мережі.

7 конкурсів з тих або інших причин не відбулися. Відтак, рішенням виконавчого комітету на 3 місяці буде призначено тимчасових перевізників і буде призначено повторні конкурси.

За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, вперше до конкурсів не були допущені транспортні засоби, які переобладнали з грузових на пасажирські.

«З 1 січня у Хмельницькому не буде працювати жодного транспортного засобу, переобладнаного з грузового на пасажирський, на маршрутах, по яких відбулися конкурси», – зазначив Андрій Бондаренко.

За підсумками голосування конкурсного комітету ТОВ «Рембуд-транс» визнано переможцем по 6 конкурсах із заявлених 9. При чому, лише по 1 конкурсу договір укладатимуть на 5 років. ТОВ «Хмельницьке таксі» перемогло у 4 конкурсах з 5 поданих, усі строком на 5 років. ФОП Марценюк переміг по 2 конкурсах із заявлених 3. Обидва договори будуть укладені на 1 рік. ФОП Мішин переміг по 2 конкурсах із заявлених 3. Обидва договори заключать на 5 років. КП «Електротранс» переміг по 1 конкурсу із 2 заявлених.

ТОВ «Автопілот» не був допущений до конкурсу, внаслідок відсутності технічних паспортів на транспортні засоби. Та одноголосним рішенням конкурсного комітету одеський перевізник ПАТ «ПівнічТранс» не був допущеним до конкурсу.

Засідання було відкритим та велася онлайн-трансляція на сайті міської ради.