Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Годинник з боєм, що грає мелодію «Проскурівського вальсу», з'явився на вежі кінотеатру «Планета» у 2004 році, тобто рівно через півстоліття після її побудови. Музичні дзвони годинника не справжні, їх звучання відтворює електроніка...

ср.19122018

Оновлено:04:51:54 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Фінансову допомогу для здобуття професії надаватимуть внутрішньо переміщеним особам

Фінансову допомогу для здобуття професії надаватимуть внутрішньо переміщеним особам

Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує в Україні черговий етап проекту підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та постраждалих мешканців Донецької й Луганської областей, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до вразливих категорій населення.

В рамках цього етапу проекту Міжнародна організація з міграції охопить тренінгами 1850 осіб, із яких, як очікується, 950 учасників отримають гранти на професійні курси чи обладнання розміром до EUR 2150.

Для участі у цьому проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей та Криму, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення, віком від 18 до 60 років.

На території Хмельницької області партнером МОМ з реалізації вище зазначеного проекту є ГО «Подільська правова ліга» (відповідальна особа – Рачок Роман Володимирович, контактний телефон 0972728242).

Про це повідомляє ХМР.