Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1942 році на верхівки дерев міського парку (нині сквер ім. Т. Шевченка) впав літак «Месершміт»: льoтчик не дотягнув несправну машину до аеродрому. Ані пілот, ані мешканці міста не постраждали...

нд.25022018

Оновлено:01:18:56 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Фінансову допомогу для здобуття професії надаватимуть внутрішньо переміщеним особам

Фінансову допомогу для здобуття професії надаватимуть внутрішньо переміщеним особам

Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує в Україні черговий етап проекту підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та постраждалих мешканців Донецької й Луганської областей, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до вразливих категорій населення.

В рамках цього етапу проекту Міжнародна організація з міграції охопить тренінгами 1850 осіб, із яких, як очікується, 950 учасників отримають гранти на професійні курси чи обладнання розміром до EUR 2150.

Для участі у цьому проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей та Криму, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення, віком від 18 до 60 років.

На території Хмельницької області партнером МОМ з реалізації вище зазначеного проекту є ГО «Подільська правова ліга» (відповідальна особа – Рачок Роман Володимирович, контактний телефон 0972728242).

Про це повідомляє ХМР.