Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший тролейбус у Хмельницькому вирушив в рейс о 10-й годині ранку 24 грудня 1970 року, тобто 40 років тому. Тоді за єдиним тролейбусним маршрутом "Завод КАТІОН - залізничний вокзал" ходило 12 тролейбусів. Через півроку маршрут було продовжено у Ракове. У 1972 році було відкрито маршрут №2 "КАТІОН - кінотеатр "Сілістра".

ср.19122018

Оновлено:04:51:54 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницький потрапив до четвірки обласних центрів з найчистішим повітрям

Хмельницький потрапив до четвірки обласних центрів з найчистішим повітрям

Екологи виділили кілька міст України, в яких повітря можна назвати курортним. На повні груди можна дихати в Тернополі, Сумах, Львові та Хмельницькому. Ситуація в цих містах теж не ідеальна, вважають фахівці, але порівняно з іншими містами відмінна. Про це повідомляє "Хмельницький".

Водночас, багато великих міст України з високою часткою промисловості, за дослідженням екологів, практично задихаються від забрудненого повітря. Надзвичайно висока забрудненість повітря спостерігається в Донецьку, Маріуполі, Дніпрі, Макіївці  і Запоріжжі. За останні роки там відмічають найвищі показники смертності від  інсульту, інфаркту та хвороб кровоносної системи. Саме через високий рівень забрудненості повітря, яким дихають мешканці цих міст, має місце така сумна статистика.

Переможцем антирейтингу стала наша столиця. За останні 10 років в Києві було вирубано  4 тисячі гектарів дерев, що не могло не вплинути на якість повітря. Число автотранспорту з кожним роком стає все вищим. Якщо колись Київ міг пишатись званням найзеленішої столиці Європи, за результатами досліджень, то зараз  вже майже немає місць з чистим повітрям.