Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший телевізійний передавач (ретранслятор) у Хмельницькому було встановлено у 1964 році. Телевежі він тоді не мав, а знаходився у Будинку Рад на центральній міській площі.

ср.20062018

Оновлено:04:07:24 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницький перейматиме досвід польських міст

Хмельницький перейматиме досвід польських міст

Інфраструктура, як у Любліні, індустрія, як у Жешуві. Досвід польських міст перейматиме Хмельницький. Днями делегація нашої міськради повернулася із сусідньої країни. Жешув, Люблін, Чеханов та Варшава – чотири міста, з якими хмельничани домовилися про співпрацю.

Європейські гранти, на які претендуватиме Хмельницький підтримуватимуть польські партнери. З містами із сусідньої країни про підтримку домовилися представники нашої міської ради. Подібним до Хмельницького вважають польський Жешув, зокрема звідти перейматимуть досвід розвитку інфраструктури – громадського транспорту.

Зробити це вдасться нескоро – потрібні мільярди. Важливим досягненням називають співробітництво у бізнесовій сфері: хмельницьким підприємствам відкриють двері на польські, а отже європейські ринки.

П’ятдесятидвогектарний індустріальний парк за кілька років теж може з’явитися у Хмельницькому. Його планують створювати на зразок польських: шукають так званого «якоря» – велике підприємство, навколо якого почнеться розбудова.

Співпрацюватимуть і в освіті, проводячи обміни учнями під час канікул. І в культури – беручи участь у різноманітних фестивалях.

 Детальніше у сюжеті ТРК «ТV7+»