Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У Казахстані є село Новогречанівка - назву йому дали поляки, колишні мешканці Гречан, яких режимом Сталіна було примусово вислано у Казахстан на початку 1930-х років. Нащадки мешканців Гречан (нині це мікрорайон Хмельницького) проживають там і нині.

нд.25022018

Оновлено:01:18:56 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Чернелівський водогін: будівництво триває

Чернелівський водогін: будівництво триває

Чернелівський водогін — головна “водна артерія” міста Хмельницького, якою вода із водозабору села Чернелівка надходить до осель хмельничан. Старий водогін, збудований ще у 80-х, поступово вичерпує свій ресурс. Завдяки будівництву другої черги водогону, яке розпочали ще у 2004 році, за останні роки кількість аварійних ситуацій зменшилася майже у 10 разів.

Попри чималі здобутки у реалізації цього складного проекту, роботи ще залишається чимало, адже поки вдалося побудувати 15,1 км водогону, тобто майже половину від запланованого. Цьогоріч будівництво відновилося, і до кінця цього року заплановано прокласти 2,19 км трубопроводу. Усього на виконання будівельних робіт, що наразі проводяться на ділянці між селами Черепівка та Іванківці, цьогоріч виділили 25,1 млн грн, з яких 20,1 млн грн — кошти з державного фонду регіонального розвитку, 5 млн грн. виділили з міського бюджету.

Джерело: http://www.khmelnytsky.com/