Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Дата заснування міста Хмельницького (до 1954 р. Проскурова) невідома, а дата першої письмової згадки про нього - 10 лютого 1431 року.

ср.19122018

Оновлено:04:51:54 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Чернелівський водогін: будівництво триває

Чернелівський водогін: будівництво триває

Чернелівський водогін — головна “водна артерія” міста Хмельницького, якою вода із водозабору села Чернелівка надходить до осель хмельничан. Старий водогін, збудований ще у 80-х, поступово вичерпує свій ресурс. Завдяки будівництву другої черги водогону, яке розпочали ще у 2004 році, за останні роки кількість аварійних ситуацій зменшилася майже у 10 разів.

Попри чималі здобутки у реалізації цього складного проекту, роботи ще залишається чимало, адже поки вдалося побудувати 15,1 км водогону, тобто майже половину від запланованого. Цьогоріч будівництво відновилося, і до кінця цього року заплановано прокласти 2,19 км трубопроводу. Усього на виконання будівельних робіт, що наразі проводяться на ділянці між селами Черепівка та Іванківці, цьогоріч виділили 25,1 млн грн, з яких 20,1 млн грн — кошти з державного фонду регіонального розвитку, 5 млн грн. виділили з міського бюджету.

Джерело: http://www.khmelnytsky.com/