Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1909 році депутат Проскурівської міської думи генерал Кондрацький відмовився від мандату через те, що вважав недоречним ходити на засідання у мундирі, а купляти заради цього цивільний костюм не хотів. Цей неординарний випадок попав на шпальти столичної газети.

чт.14122017

Оновлено:07:30:07 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Незвичайну виставку-ярмарок організовують у Хмельницькому

Незвичайну виставку-ярмарок організовують у Хмельницькому

Виставка-ярмарок "Купуй хмельницьке" відбудеться 9 грудня з 11.00 до 20.00 у торгово-промисловій палаті (вул. Подільська, 109/1). На ній представлять виключно продукцію місцевих торгових марок та організують виступи місцевих гуртів.

На виставці можна буде скуштувати запашну ковбаску, поласувати солодощами, випити пива та спробувати багато смачненького. Аби людей прийшло більше, запросять виступити місцеві гурти.

Голова ГО "Територія" Андрій Зоін розповів, що виробників буде запрошувати управління економіки, а ГО організовують музичну частину. Хочуть, щоб не був звичайний ярмарок. Поставлять велику сцену, запросять місцеві гурти, діджеїв. Це дасть можливість підтягнути не лише потенційних покупців, але й усіх хто любить музику.

Виступити на виставці-ярмарку погодились гурти "Stanza", "KRUT" та симфонічний квартет обласної філармонії.

Виставку-ярмарок "Купуй хмельницьке" організовуть в рамках заходів Стратегії розвитку Хмельницького на 2017-2025 роки, яка  передбачає підтримку місцевих виробників.

 

Джерело