Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У липні 1904 року у Проскурові відкрито Олексіївське реальне училище, назване на честь спадкоємця престолу цесаревича Олексія. Зараз у цій будівлї знаходяться Хмельницька міська рада та виконавчий комітет.

нд.16122018

Оновлено:04:17:33 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельничани розповіли яким хочуть бачити кінотеатр ім.Т.Шевченка

Хмельничани розповіли яким хочуть бачити кінотеатр ім.Т.Шевченка

Що потрібно змінити у кінотеатрі імені Шевченка та яким ви бачите його у майбутньому? Ці  та інші питання порушували під час громадського обговорення «Шевченко. Перезавантаження», яке відбулося 18 жовтня у приміщенні кінотеатру.

На обговорення зібралися представники місцевої влади, громадських організацій, активісти та місцеві жителі.

На думку заступника міського голови Володимира Гончаренка ця будівля, що знаходиться у центрі міста, мало б прикрашати вулицю Проскурівську і бути окрасою міста, цього не робить. Велика кількість приватних підприємств навколо не дозволяють, щоб кінотеатр існував як єдиний об’єкт, єдиний простір. Тому було прийняте рішення, що потрібно з цим об’єктом щось робити. Спочатку ми маємо сформувати візію, що люди хочуть тут бачити. Ми маємо точку А – де ми знаходимося, і точку Б – що ми хочемо мати. І ми повинні спільно розробити план заходів, яким чином ми будемо досягати тієї точки Б, – сказав посадовець.

Концепцію подальшого розвитку будівлі кінотеатру уже з вересня розробляє громадська ініціатива ProProstir на замовлення Хмельницької міської ради та Агенції розвитку міста. Певні напрацювання у цьому напрямку вже є, проте щоб рухатися далі, потрібно розуміти, яким простір кінотеатру бачать місцеві жителі, зазначила директор Агенції розвитку міста Леся Герасимчук.

«Наступний етап – це виготовлення проектно-кошторисної документації, і лише тоді можна буде говорити про якісь терміни виконання робіт», – додала Леся Олександрівна.

Під час обговорення організатори поділили присутніх на декілька груп, і кожна група пропонувала свої варіанти, що повинно бути у кінотеатрі Шевченка, а що – ні. Основні пропозиції хмельничан такі.

Окрім того, щоб зберегти у майбутньому кінотеатрі імені Т. Г. Шевченка зали для демонстрації кінофільмів, хмельничани хотіли б бачити у приміщенні локації: молодіжний центр; дитячий простір; арт-простір (виставки, виступи); туристичний інфоцентр; куточок для прес-центру; простір для неформальної освіти; зал для конференцій; місце для круглих столів.

Натомість мешканці міста не воліють, щоб у кінотеатрі та біля нього було розташовано виробництво, МАФи, продаж алкогольних напоїв, невпорядкована реклама, роздрібна торгівля, ігрові автомати, азартні ігри (казино).

Думки хмельничан організатори обговорень обіцяли врахувати під час подальшої розробки концепції розвитку кінотеатру.

 

Джерело: http://aktualno.km.ua/aktualno-dlya-podolyan/yakim-hmelnichani-hochut-bachiti-kinoteatr-shevchenka/