Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Будівля кінотеатру «Планета» з вежею та годинником не є проскурівською ратушею, як часом вважають. Це - пожежне депо з каланчею, збудоване у 1954 році, тобто у рік перейменування Проскурова у Хмельницький...

ср.21022018

Оновлено:01:35:46 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницький національний університет святкує ювілей

Хмельницький національний університет святкує ювілей

Хмельницький національний університет відзначає 55-ту річницю з дня створення. З нагоди цієї події запланували багато цікавих заходів.

 

Як  повідомляє «Хмельницький», університет заснували ще у 1962 році. Свою діяльність він розпочав як загальнотехнічний факультет Українського поліграфічного інституту. Через 4 роки факультет реорганізується у філіал Українського поліграфічного інституту. У  1967 році філіал стає самостійним навчальним закладом — Хмельницьким технологічним інститутом побутового обслуговування. А в 1989 році заклад отримує статус Хмельницького технологічного інституту. Через кілька років ВНЗ отримує статус Технологічного університету Поділля. Згодом його реорганізували у державний університет. У 2004 році ВНЗ надали статус національного. А тепер це один із найвідоміших вищих навчальних закладів міста. Він має найвищий ІV рівень акредитації. Заклад знаходиться на вулиці Інститутській, 11. За роки своєї діяльності він підготував багатьох фахівців у різних галузях.

Університет є найбільшим на Поділлі вищим навчальним закладом. У його стінах готують фахівців з багатьох галузей знань. Абітурієнти можуть обирати для здобуття знань серед семи факультетів, що забезпечують навчання за 17 напрямками освітньо-кваліфікаційної підготовки, серед яких: економіка і підприємництво, менеджмент, педагогічна освіта, мистецтво, екологія, прикладна математика, комп’ютерні науки тощо. Зараз у навчальному закладі здобувають освіту понад 10 тисяч студентів. Також ХНУ активно працює у напрямках міжнародного співробітництва, долучається до різноманітних наукових конференцій, програм обміну студентами тощо.

Цього року заклад відзначає ювілей, а саме 55 річницю з дня заснування. Тому з цієї урочистої події запланували багато цікавих заходів. Сьогодні, 12 жовтня, у приміщенні закладу проходять цікаві виставки творчих робіт студентів та викладачів, виставка друкованих видань університету, святковий концерт. О 19:20 запланований світловий флешмоб на стадіоні ХНУ. Завтра, 13 жовтня, у фойє 4 корпусу буде проходити виставка-ярмарок живих рослин.