Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Хмельницькому пивзаводу виповнюється 110 років. Відкрив його у 1901 році німець Леон Кляве. Частина тогочасного обладнання ще використовувалася на пивзаводі до середини 1990-х років...

пт.20042018

Оновлено:03:45:34 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Дні Сталої Енергії втретє пройдуть у Хмельницькому

Дні Сталої Енергії втретє пройдуть у Хмельницькому

Від 17 до 20 жовтня у Хмельницькому проходитимуть Дні Сталої Енергії. Захід має на меті інформування якнайширшої аудиторії мешканців міста про важливість зусиль кожної окремої людини для подолання енергетичної та екологічної загроз і стимулювання хмельничан до зниження споживання енергетичних ресурсів шляхом впровадження заходів з підвищення енергоефективності.

У рамках Днів Сталої Енергії заплановані різноманітні екскурсії на підприємства, які використовують енергозберігаючі технології, відкриті уроки, «круглі столи», години спілкування з енергоефективності та енергозбереження, показ мультиплікаційних фільмів на еко-теми у закладах освіти, велоквест серед шкіл міста на тему енергоефективності та сталої мобільності тощо.

19 жовтня відбудеться ІІ Форум енергоефективності міста Хмельницького та відкриття Центру енергоефективності, що знаходиться за адресою: вулиця Кам’янецька, 54.

Під час Днів Сталої Енергії працюватимуть інформаційні кіоски “Будь енергоефективним”, де проводитимуться конкурси для дітей, розповсюджуватимуться інформаційні матеріали та надаватимуться консультації з енергоефективності. Також будуть встановлені мобільні пункти зі збору небезпечних відходів від жителів міста (використаних батарейок, відпрацьованих енергозберігаючих лампочок, термометрів).

Джерело: http://dev.khm.gov.ua/uk/content/u-hmelnyckomu-proydut-dni-staloyi-energiyi