Хмельницький портал

Можливість знати більше.

22 січня 1796 року затверджено герб м. Проскурова (нині Хмельницький): «У верхній частині щита герб Подільський. У нижній - на голубому полі три схрещені стріли, середня вістрямо донизу, а дві крайні вістрям угору». У 2011-му міському гербу виповнилося 215 років...

сб.21072018

Оновлено:04:23:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство До осінньо-зимового сезону Хмельницький готовий

До осінньо-зимового сезону Хмельницький готовий

На розширеному засіданні виконавчого комітету розглянули питання Про стан житлового фонду міста та готовність об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду.

Начальник управління ЖКГ Василь Новачок доповів, що у 2017 році відремонтовано 6568 м2 м’яких та 3155 м2 покрівель, 1767 м/п мереж холодного водопостачання та 1601 м/п каналізаційної мережі, 18 електрощитових.

За програмою термомодернізації утеплено 4 багатоповерхових будинки та ще 5 у роботі. Здійснено капітальний та поточний ремонт численних вулиць та провулків міста, прибудинкових територій.

Попри великий об’єм проробленої роботи, проблемою залишається зношеність інженерних мереж. У доповіді Василь Новачок наводить суми, які потрібні для оновлення житлового фонду міста. У Хмельницькому у 853 будинках досі дерев’яні вікна, потреба у коштах для заміни складає 26,5 млн грн, на водовідведення потрібно близько 45 млн грн, необхідно відремонтувати 93 000 м2 покрівель, потреба на цей вид робіт сягає 23 млн грн. Є величезна проблема зношеності ліфтів, з 876-ти ліфтів ремонту потребують 700, на це необхідно близько 240 млн грн.

Начальник управління ЖКГ Василь Новачок розповів про кроки, які роблять задля оновлення житлового фонду міста.

 Так, рішенням сесії була Прийнята програма співфінансування ремонту багатоквартирних будинків. Також прийнято рішення виконкому про проведення конкурсу з визначення управителя багатоквартирних будинків.

Щодо готовності об’єктів соціальної до роботи у осінньо-зимовий період, то заступник міського голови Анатолій Нестерук запевнив, що Хмельницький до нового опалювального сезону готовий. 

Джерело: http://khm.gov.ua/uk/content/hmelnyckyy-do-osinno-zymovogo-periodu-gotovyy