Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Назву "Хмельницький" місто Проскурів отримало 16 лютого 1954 року, коли Президія Верховної Ради УРСР постановила перейменувати його на честь 300-річчя возз'єднання України з Росією. Чому було перейменовано саме Проскурів - невідомо...

сб.21072018

Оновлено:04:23:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Вибухи на Вінниччині спричинили зміни графіків та маршрутів руху окремих поїздів через Хмельницький

Вибухи на Вінниччині спричинили зміни графіків та маршрутів руху окремих поїздів через Хмельницький

На залізничному вокзалі у Хмельницькому спостерігаються черги до квиткових кас та довідкових, але в адміністрації запевняють, що ситуація під контролем. Жоден поїзд не відмінили, лише змінилися маршрути та графік руху, розповів черговий по вокзалу Віктор Бондар.

Переважно всі потяги, які рухаються з Києва до Львова оминають гілку Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та проходитимуть через Коростень, Шепетівку, Здолбунів. Поїзди у напрямку Ужгорода та Одеси курсують згідно з графіком, також немає проблем з напрямком Одеса – Львів. Всі квитки на зміненні маршрути дійсні, пасажири також можуть звернутися в каси та повернути 100% їхньої вартості, у випадку якщо їх щось не влаштовує, — розповів черговий по вокзалу.

Також з Вінниці до Львова через Хмельницький пустять додатковий потяг №901 для підвозу пасажирів на поїзд №715 Інтерсіті+ Київ – Перемишль, який теж змінив маршрут. Цей поїзд очікуватиме на прибуття 901-го на станції Красне.

Оновлену довідкову інформацію ви можете запитати зателефонувавши:(0382) 69-41-01, (0382) 69-43-01.

Джерело: https://www.0382.ua/news/1808688