Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Першим двоповерховим будинком нашого міста був будинок фабриканта Соломона Маранца, у якому зараз знаходиться Театр ляльок. Першим дев'ятиповерховим - будинок, у якому знаходиться дитяча бібліотека. Обидва перших «хмарочоси» знаходяться на одному боці однієї вулиці, на відстані кварталу один від одного...

сб.20012018

Оновлено:08:04:36 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Виконком затвердив перелік об’єктів конкурсів на автобусних маршрутах

Виконком затвердив перелік об’єктів конкурсів на автобусних маршрутах

Виконавчий комітет затвердив перелік об’єктів конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у місті Хмельницькому. Рішенням передбачено 22 об’єкти конкурсу.

Фактично, на кожен об’єкт буде окремий конкурс, аби маршрутна мережа не зазнавала будь-яких навантажень у разі відхилення одного із об’єктів конкурсу. Про це повідомляє ХМР.

Виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев говорить, що умови зробили максимально доступними для усіх суб’єктів господарювання та  виконали рекомендації антимонопольного комітету.

Міський голова Олександр Симчишин зазначив, що об’єкти конкурсу скомбіновані так, щоб жоден із перевізників не мав привілеїв.

«На конкурсі ніхто переваги не буде мати, об’єкти скомбіновані так, щоб у кожному є маршрут прибутковий та середній або й навіть збитковий. Наприклад, п’ятий об’єкт конкурсу включає 21-ий маршрут – хороший, але разом з ним йде 12У – це, фактично, шкільний маршрут та є збитковим».

Рішення виконавчого комітету з переліком об’єктів конкурсу за посиланням