Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У Проскурові народився Святослав Федоров (1927-2000) - видатний лікар-офтальмолог, який створив науково-технічний комплекс "Мікрохірургія ока".

нд.22072018

Оновлено:04:23:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Назвали переможців конкурсу "Хмельницький – наш дім"

Назвали переможців конкурсу "Хмельницький – наш дім"

Спеціальна комісія на своєму засіданні підбила підсумки конкурсу на кращий благоустрій "Хмельницький – наш дім" і  визначила переможців у шести номінаціях.

Розглянули пропозиції, які надійшли від підприємств, навчальних закладів, муніципальних управляючих компаній, комітетів самоорганізації населення мікрорайонів міста і обрали кращі з них.

Цього року кращим з благоустрою серед підприємств, установ та організацій міста у номінації «Кращий благоустрій прилеглої території»визнано Хмельницьке публічне акціонерне товариство «Укрелектроапарат». Перемога у конкурсі – гарний подарунок до ювілею - 60-річчя від дня заснування, яке підприємство відзначає цьогоріч.

У номінації «Кращий благоустрій території школи та дитячого садочка» - технологічний багатопрофільний ліцей (серед шкіл) та навчально-виховне об’єднання №1 (серед дошкільних навчальних закладів).

В інших номінаціях конкурсу переможцями стали:

- у номінації «Будинок зразкового утримання»серед обслуговуючих організацій та мешканців будинків - будинок № 71 на вулиці Кам’янецькій (УМК «Проскурівська»);

- у номінації «Кращий під’їзд»у багатоповерхових будинках – 4-ий під’їзд будинку № 18/2 на вулиці Миколи Мазура (ТОВ «ЖЕО»);

- у номінації «Кращий двір»серед багатоповерхових будинків - двір будинку № 3/1 на вулиці Степана Бандери (ТОВ «Сервіскомфорт»);

- у номінації «Кращий благоустрій приватної садиби»:

садиба на вул. Вокзальній, 92/3 А (мікрорайон Гречани),

садиба вул. Молдавська 1/1 А (мікрорайон Лезневе),

садиба вул. Верейського, 26 (мікрорайон Ружична),

садиба вул. Збарського, 37 (мікрорайон Книжківці).

Найкрасивіші території, будинки та вулиці Хмельницького традиційно обирають напередодні Дня міста. Переможців відзначатимуть дипломами та подарунками під час святкування головного свята Хмельницького.

Конкурс має на меті залучення підприємств, організацій, установ та мешканців обласного центру до участі в спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб у питаннях благоустрою, належного утримання житлового фонду.

Наступного року будемо знову оголошувати конкурс на кращий благоустрій, - говорить заступник міського голови Анатолій Нестерук. – Разом докладатимемо зусиль, щоб наше місто було красивішим, мало багато об’єктів, якими б захоплювалися хмельничани і гості нашого міста, адже «Хмельницький – це наш спільний дім».

Джерело: http://dev.khm.gov.ua/uk/content/vyznacheno-naykrasyvishi-terytoriyi-budynky-ta-vulyci-hmelnyckogo