Хмельницький портал

Можливість знати більше.

До 1888 року на місці сучасного міського скверу та кінотеатру ім. Шевченка була Хлібна площа. Тут відбувалася ярмаркова торгівля...

сб.21072018

Оновлено:04:23:00 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельничани можуть долучитися до обговорення концепції будівлі кінотеатру ім. Т. Шевченка

Хмельничани можуть долучитися до обговорення концепції будівлі кінотеатру ім. Т. Шевченка

Учасники громадської ініціативи ProProstir на замовлення Агенції розвитку міста розпочали працювати над розробкою концепції подальшого розвитку будівлі кінотеатру ім. Т. Шевченка. Про це повідомляє ХМР.

Проблема не лише у збитковості кінотеатру, а й у тому, що така приваблива будівля у самому центрі міста не використовує свого потенціалу,  - говорить директор Агенції розвитку міста Лесі Герасимчук.  Тому члени Агенції ініціювали розробку концепції цієї будівлі і запрошують хмельничан долучилися до обговорення, висловити свою думку, а вже архітектори з ProProstir сформують побажання у концепцію. На думку Лесі Герасимчук, така будівля може бути багатофункційною.

На сьогодні цей об'єкт є збитковим і коштував бюджету 128 тис. грн за 6 місяців 2017 року. При тому, що не так давно був куплений кінопроектор за 3 млн. грн, який підтримує формат 3D і має найбільший екран у місті, але середній показник відвідуваності кіносеансів за перше півріччя 2017 складає 20 відвідувачів за сеанс.

Напрацювати концепцію мають до кінця року, на найближчий час заплановано провести громадські обговорення. Також під проект створено спеціальну сторінку у Фейсбук, де можна залишати коментарі та побажання.