Хмельницький портал

Можливість знати більше.

До 1888 року на місці сучасного міського скверу та кінотеатру ім. Шевченка була Хлібна площа. Тут відбувалася ярмаркова торгівля...

пт.17082018

Оновлено:12:04:19 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому проведуть новий конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

У Хмельницькому проведуть новий конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

Конкурс буде оголошено наприкінці вересня. Порядок організації та проведення конкурсу, а також типову форму договору, умови конкурсу та кошторис витрат, пов’язаних з його підготовкою та проведенням, затвердив виконавчий комітет міської ради на позачерговому засіданні.

 

У договорі визначаються умови перевезень на маршруті (маршрутах) відповідно до визначеного об'єкта конкурсу. Якщо перевізник-претендент визнаний переможцем для здійснення перевезень на кількох об’єктах, договір на перевезення пасажирів укладається на кожний об'єкт конкурсу окремо.

«Відповідно до умов конкурсу, у разі повної відповідності транспортних засобів (клас, кількість, пасажиромісткість) до об’єкту конкурсу строк дії договору, який укладається за результатами конкурсу, становить п'ять років, а у разі часткової відповідності – один рік, - зазначив виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев. - Якщо впродовж року перевізник оновить автомобільний рухомий склад, то термін дії договору буде продовжено. Якщо не оновить відповідно до умов конкурсу, тоді оголошується новий конкурс. Загалом на конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування буде виставлено 23 об’єкта, що складатимуться з одного або з декількох маршрутів. Фактично, в місті пройде не один конкурс, а 23».

Згідно з рішенням виконавчого комітету дія договору не може бути достроково зупинена в частині відносин щодо обслуговування окремих маршрутів, а тільки на весь об'єкт конкурсу. Об'єктом конкурсу є маршрут або кілька маршрутів загального користування.

Кожен учасник має сплатити за участь у конкурсі 2600 грн за один об'єкт конкурсу.

На одному з наступних засідань виконавчого комітету планується також затвердити нову транспортну мережу міста Хмельницького.

Джерело: http://dev.khm.gov.ua/uk/content/u-hmelnyckomu-vidbudetsya-novyy-konkurs-z-perevezennya-pasazhyriv-na-avtobusnyh-marshrutah