Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1909 році у Проскурові відбулася перша Подільська сільськогосподарська виставка, у якій взяли участь представники Подільської, Київської, Волинської, Херсонської та Бесарабської губерній. Для потреб виставки у місті спеціально побудували павільйони, кіоски, стенди.

ср.20062018

Оновлено:09:21:59 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Інспекторам Укртрансбезпеки вручили відеореєстратори

Інспекторам Укртрансбезпеки вручили відеореєстратори

Виконувач обов'язків Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В'ячеслав Дідківський спільно із заступником міського голови Андрієм Бондаренком вручили інспекторам Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області відеореєстратори, придбані за кошти міського бюджету, повідомляє ХМР.

«Це пілотний проект для того, щоб відпрацювати процедуру, вивчити, які камери найкраще для цього підходять, – говорить  В'ячеслав Дідківський. – Важливий фактор у Хмельницькому – це чітка координація місцевих органів влади, Національної поліції та нашого відомства, адже саме такий підхід дає можливість підвищити ефективність роботи». 

Також В'ячеслав Дідківський зазначив, що дуже важливо, що інспектори не зможуть самостійно видаляти інформацію, в управлінні до цього матиме доступ лише відповідальна за те людина.

Нещодавно Хмельницька міська рада прийняла "Програму підвищення рівня безпеки пасажирських перевезень на території міста Хмельницького на 2017 рік". На цю Програму виділено 200 тис грн з міського бюджету, за ці кошти місто придбало для Укртрансбезпеки відеореєстратори та оргтехніку.

«Дуже приємно, що Хмельницький став першим обласним центром в Україні, який завдяки нашій співпраці, було ухвалено Програму підвищення рівня безпеки пасажирських перевезень. За кошти міського бюджету  ми купуємо відеореєстратори, які сьогодні презентуємо. Впевнений, що вони не тільки підвищать рівень безпеки, а й знизять корупційні ризики», – зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко.