Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Годинник з боєм, що грає мелодію «Проскурівського вальсу», з'явився на вежі кінотеатру «Планета» у 2004 році, тобто рівно через півстоліття після її побудови. Музичні дзвони годинника не справжні, їх звучання відтворює електроніка...

ср.20062018

Оновлено:09:21:59 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Як розрахуватись за комуналку одним чеком онлайн

Як розрахуватись за комуналку одним чеком онлайн

Відтепер не виходячи з дому хмельничани мають можливість оплатити комунальні послуги. Для цього необхідно зайти у робочий кабінет на сайті pay.net.ua та за єдиним чеком кинути гроші на комуналку. Розрахуватись містяни можуть карткою будь-якого банку. 

- Близько півроку ми працювали над цією розробкою. Тепер мешканці Хмельницького можуть набагато швидше оплачувати за комунальні послуги, не потрібно шукати різні рахунки, сплачувати все окремо і перевіряти, чи рахунки відповідають дійсності. Також не потрібно платити додаткові комісії, комісія йде на весь перелік комунальних послуг. Всі вони йдуть однією квитанцією, - розповідає заступник міського голови Володимир Гончарук.

 В управлінні ЖКГ кажуть, що такий сервіс допоможе збільшити кількість оплат хмельничан. Мовляв, людям було складно вистоювати величезні черги до кас у банку або в ЖЕКу. 

- Люди були змушені ходити по різних віконцях, та ще й окремо платити комісію за різні комунальні послуги. А враховуючи те, що у багатьох людей є субсидія, і їм потрібно оплатити лише пару гривень, то комісія часто перевищувала сам платіж. Тому рівень проплат знижувався і люди думали, що краще заплатити раз у півроку, аби не платити декілька разів комісію, - пояснює начальник управління ЖКГ Хмельницької міської ради Василь Новачок. 

Постачальники послуг оновлюватимуть дані на сайті до 10 числа наступного місяця. Там буде подаватись інформація і про субсидії. 

Як працює сайт оплати комуналки одним чеком

1. Потрібно зайти на сайт pay.net.ua та обрати місто Хмельницький.

 2. Увійти в систему можна за адресою, номером особового рахунку або за номером рахунку ІРЦ.

3. Оплатити необхідні комунальні послуги за допомогою картки будь-якого банку.

 

Джерело: https://vsim.ua/Groshi/oplata-komunalki-za-5-hvilin-rozrahuvatis-za-poslugi-mozhna-odnim-chek-10630480.html