Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1909 році депутат Проскурівської міської думи генерал Кондрацький відмовився від мандату через те, що вважав недоречним ходити на засідання у мундирі, а купляти заради цього цивільний костюм не хотів. Цей неординарний випадок попав на шпальти столичної газети.

пн.19032018

Оновлено:12:19:45 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Підприємцям міста запропонують разом боротися з продажом спиртного для неповнолітніх

Підприємцям міста запропонують разом боротися з продажом спиртного для неповнолітніх

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради ухвалив рішення «Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про рекомендації щодо встановлення камер відеоспостереження в об’єктах торгівлі м. Хмельницького, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв».

Про це повідомляє народна газета «Є»За словами Руслани Сідлецької, начальника управління торгівлі, це рішення носитиме рекомендаційний характер. «Будь який підприємець може елементарно відмовитися, - на виконкому заявив Олександр Симчишин, міський голова. – Таку пропозицію запропонувала поліція, коли ми запитали, чому в місті продають алкоголь неповнолітнім. Вони сказали, що не можуть зафіксувати такі випадки, а потім довести».

Рекомендуватимуть не лише встановити камери, а й надавати доступ правоохоронцям та управлінню торгівлі до записів, які мають зберігатися не менше 10 днів. Звісно, коли ті попросять.

Тепер це рішення виконкому має розглянути міська рада. Якщо вона підтримає виконком, тоді й «проситимуть» хмельницьких підприємців встановити камери в магазинах, зберігати відео з них та надати доступ поліції, коли буде потреба.