Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1837 році освячено собор Різдва Пресвятої Богородиці, збудований на місці церкви, що згоріла у 1822 р. Він є найдавнішою з існуючих церков м. Проскурова (нині Хмельницький)....

ср.20062018

Оновлено:04:07:24 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому розширюється мережа аптек, де можна отримати ліки безкоштовно

У Хмельницькому розширюється мережа аптек, де можна отримати ліки безкоштовно

На 1 мільйон 313 гривень лікарських засобів отримали мешканці міста Хмельницького за програмою «Доступні ліки».

Ще у місті дещо змінився перелік аптек, що приєднуються до програми, участь у якій є виключно добровільною, повідомляють в управлінні охорони здоров'я Хмельницької міської ради.

Днями Міністерство охорони здоров’я опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі “Доступні ліки” та які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою.

До оновленого реєстру ліків увійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробники країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю. Раніше у програмі брали участь лише 157 препаратів.

У новому реєстрі для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання стало на 33 препарати більше, для хворих на діабет ІІ типу добавилось 5 лікарських засобів та на 4 препарати більше зможуть отримати пацієнти з бронхіальною астмою.

Урядова програма “Доступні ліки” почала діяти в Україні з квітня 2017 року. За цей період пацієнти отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми на понад 126 мільйонів гривень бюджетних коштів. Мешканці міста Хмельницького від початку дії програми отримали лікарських засобів на 1 мільйон 313 гривень.

Також у місті дещо змінився перелік аптек, що приєднуються до програми, участь у якій є виключно добровільною.

Перелік аптек міста Хмельницького, які беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки».