Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Залізниця та вокзал у Проскурові (нині Хмельницький) з'явилися у 1870 році, коли було введено в дію лінію Жмеринка - Проскурів - Волочиськ. Саме залізниці місто завдячує подальшим економічним розвитком...

нд.25022018

Оновлено:01:18:56 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Євросертифікати отримали майже сотня підприємств Хмельниччини

Євросертифікати отримали майже сотня підприємств Хмельниччини

Підприємці спрощують собі торгівлю з країнами Євросоюзу. Понад 80 підприємств Хмельниччни отримали 1270 сертифікатів EUR.1 для прискореного експорту товарів до Європи, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як кажуть в прес-службі ДФС області, з початку року Хмельницькою митницею ДФС підприємствам-експортерам області оформлено 1270 сертифікатів з перевезення товарів EUR.1, які відповідають умовам торгівлі з країнами Європейського Союзу.

Загальна кількість суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, які отримали євросертифікати на митниці досягла 84 одиниць.

Кількість європейських країн, які активно купують продукції, вироблену на Хмельниччині, на сьогодні становить півтора десятка партнерів. Що стосується товарів, які подільські виробники відправляють на експорт, то це передусім мед, крупи, збіжжя, санітарно-технічні та електротехнічні вироби, килими, продукція лісового господарства.

Надання сертифікаційних умов товарам українського походження, які експортуються до країн - членів ЄС, забезпечує дію преференційних ставок ввізного мита.

Наразі Хмельниччина торгує з 74 країнами світу. Найбільшими торгівельними партнерами в першому півріччі стали Польща, Росія, Чехія, Великобританія та Білорусь.