Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший тролейбус у Хмельницькому вирушив в рейс о 10-й годині ранку 24 грудня 1970 року, тобто 40 років тому. Тоді за єдиним тролейбусним маршрутом "Завод КАТІОН - залізничний вокзал" ходило 12 тролейбусів. Через півроку маршрут було продовжено у Ракове. У 1972 році було відкрито маршрут №2 "КАТІОН - кінотеатр "Сілістра".

нд.25022018

Оновлено:01:18:56 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Порятувати від спеки готові на ринках

Порятувати від спеки готові на ринках

У спеку працівники та відвідувачі ринків міста можуть отримати першу медичну допомогу в облаштованих медичних пунктах.

На найближчі 10 днів синоптики обіцяють високу температуру атмосферного повітря. У зв’язку з аномальною спекою виникають ризики погіршення самопочуття, отримання теплового удару, гіпертонічних кризів у населення. На ринках міста в районі вулиці Геологів та Львівського шосе встановлено близько 16000 контейнерів, де щоденно перебуває значна кількість покупців.

Для безпеки городян та гостей міста в адміністративних приміщеннях ринків, функціонують медичні пункти, де працівники ринків, покупці та відвідувачі у разі потреби можуть отримати першу медичну допомогу, а саме:

- ТОВ речовий ринок «ВВК Поділля -2», вул. Геологів, 18/2;

- речовий ринок ТОВ «ТСЦ «Кооператор», вул. Геологів, 18;

- речовий ринок КП «Спецбудмеханізація», вул. Геологів, 7;

- Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (вул. Депутатська, 20), куди можуть звернутись працівники та відвідувачі ринків, які розташовані на Львівському шосе ( ПП ринок «Ізіда», ПП ринок «Кеш», Львівське шосе, 25/1, ПМП «Скіф», Львівське шосе, 29/2, ТОВ ТД «Тіса», Львівське шосе, 2, ПФ «Мост», Львівське шосе, 6 тощо).

Медики звертають увагу хмельничан та гостей міста про необхідність самостійно вживати заходів щодо захисту від високої температури повітря (носити одяг з натуральних тканин, головні убори, вживати велику кількість питної води, протирати вологими серветками близьке місцезнаходження артерій – шия, ліктьові згини). У разі можливості не перебувати на сонці з 12 до 17 години. 

Джерело:  http://dev.khm.gov.ua/uk/content/u-speku-pracivnyky-ta-vidviduvachi-rynkiv-mista-mozhut-otrymaty-pershu-medychnu-dopomogu-v