Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1941-1942 році у окупованому Проскурові проходили футбольні матчі між німецькими військовими частинами та поліцією. Також відбувалися ігри між командами Проскурова і Кам'янця-Подільського...

сб.21072018

Оновлено:11:12:56 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницький гостро потребує водіїв тролейбусів

Хмельницький гостро потребує водіїв тролейбусів

Дорогами обласного центру наразі курсує 70 тролейбусів, але за словами директора Хмельницького комунального підприємства «Електротранс» Віктора Паламарчука, цього катастрофічно не вистачає. Для повноцінної роботи підприємство потребує півсотні водіїв та кондукторів, адже є машини, які справні готові виїхати на маршрут, але немає кого посадити за кермо, каже очільник підприємства.

 

Зарплата водія тролейбуса у Хмельницькому 6600 гривень.

«Люди, які керують цим транспортом, або дуже віддані патріоти, або допрацьовують своє, аби піти на заслужений відпочинок. Розумію, що ця зарплата не досить приваблива», - каже Віктор Алатолійович.

Відповідно до кількості водіїв, «Електротрансу» не вистачає і кондукторів. Їхню роботу оцінюють в 4500 гривень. Хоча є відчайдухи, які ухитряються заробити і до семи тисяч на місяць.

«Ця робота не легка. Потрібно удосвіта вставати та до пів дванадцятої ночі працювати. Але в нас є вечірня розвозка, тому пішки додому ніхто не йде», - каже Віктор Паламарчук.

Також, за словами, Віктора Анатолійовича, зарплатню для тролейбусників найближчим часом переглядатимуть і вона має збільшитися.

Нагадаємо, Хмельницький міський центр зайнятості повідомляє, що у комунальні підприємства міста потрібні працівники за близько десятьма спеціальностями.

Джерело: https://ye.ua/news/news_31359.html