Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Кілька фактів пов'язують наше місто із Севастополем. Перший: Генерал Едуард Тотлебен, один з керівників оборони Севастополя (1854) розробив проект, за яким мала будуватися Проскурівська фортеця. Другий: у Гречанах знаходився маєток родича адмірала Нахімова. Третій: з 2 художніх панорам України одна - у Севастополі, друга - у Хмельницькому.

чт.17082017

Оновлено:11:21:01 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство В обласному центрі проведуть земельні торги

В обласному центрі проведуть земельні торги

Міська рада ухвалила рішення про виставлення паїв у обласному центрі на земельний аукціон. Шість паїв у різних мікрорайонах міста виставлять на земельні торги окремими лотами, повідомляє Depo.Хмельницький

За цільовим призначенням ці землі мають піти для будівництво житла та промислових споруд. А їхня сукупна площа сягне майже 3 гектарів.

Більше того, право оренди на ще шість ділянок продадуть також на аукціоні, але вже не окремими лотами. Переважно ці паї призначені для розміщення промислових споруд та громадської забудови, а охоплюють вони майже 4 га земель.

За словами головного архітектора Хмельницького Олександра Чорнієвича, наразі дати торгів ще не визначили, однак планують їх влаштувати восени.

Міські депутати також затвердили проекти землеустрою на відведення ще трьох наділів, аби потім також продати їх на аукціоні.

Таке рішення сесія міськради ухвалила майже одноголосно.

Нагадаємо, на Хмельниччині за півроку провели аукціони на 23 наділи площею 400 га.