Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Перший телевізійний передавач (ретранслятор) у Хмельницькому було встановлено у 1964 році. Телевежі він тоді не мав, а знаходився у Будинку Рад на центральній міській площі.

нд.24062018

Оновлено:05:55:55 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство В обласному центрі проведуть земельні торги

В обласному центрі проведуть земельні торги

Міська рада ухвалила рішення про виставлення паїв у обласному центрі на земельний аукціон. Шість паїв у різних мікрорайонах міста виставлять на земельні торги окремими лотами, повідомляє Depo.Хмельницький

За цільовим призначенням ці землі мають піти для будівництво житла та промислових споруд. А їхня сукупна площа сягне майже 3 гектарів.

Більше того, право оренди на ще шість ділянок продадуть також на аукціоні, але вже не окремими лотами. Переважно ці паї призначені для розміщення промислових споруд та громадської забудови, а охоплюють вони майже 4 га земель.

За словами головного архітектора Хмельницького Олександра Чорнієвича, наразі дати торгів ще не визначили, однак планують їх влаштувати восени.

Міські депутати також затвердили проекти землеустрою на відведення ще трьох наділів, аби потім також продати їх на аукціоні.

Таке рішення сесія міськради ухвалила майже одноголосно.

Нагадаємо, на Хмельниччині за півроку провели аукціони на 23 наділи площею 400 га.