Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Першим двоповерховим будинком нашого міста був будинок фабриканта Соломона Маранца, у якому зараз знаходиться Театр ляльок. Першим дев'ятиповерховим - будинок, у якому знаходиться дитяча бібліотека. Обидва перших «хмарочоси» знаходяться на одному боці однієї вулиці, на відстані кварталу один від одного...

пн.18062018

Оновлено:11:37:38 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому облаштують парклет

У Хмельницькому облаштують парклет

До 30-ої річниці підписання Угоди про партнерство з містом Модесто (США) міська влада вирішила зробити для міста дещо неординарний подарунок – парклет, який знаходитиметься на вул. Володимирській, поблизу майдану Незалежності,  повідомляє ХМР.

Дизайном займалася громадська ініціатива ProProstir, а втілюють львів’яни з Dobro design studio.

Архітектор Дмитро Райфшнайдер з ProProstir називає проект “майже” парклетом.

“Майже”, бо парклет – це констукція, яка стоїть на проїзній частині на одному або кількох паркувальних місцях. А у нас він стоятиме на тротуарі. І тому він не може вважатись повноцінним парклетом, хоча його цінність від цього не стає меншою”.

Встановити парклет планують до річниці підписання Угоди, тобто до 2 серпня. 

Довідково:

Парклет (англ. Parklet) – продовження тротуару, що забезпечує більше простору і зручності для знайомства, спілкування і відпочинку людей, що використовують вулицю. Зазвичай парклети встановлюються на місці одного або кількох автомобільних паркомісць на узбіччі вулиці. Парклети покликані продемонструвати альтернативну цінність міського простору, що зараз використовується під місця для паркування автомобілів. В рамках руху проти автоекспансії, парклети виступають засобом контрнаступу пішоходів задля розширенням життєвого простору мешканців міста.