Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У вересні 1908 року у Проскурові з'явився перший ілюзіон (кінотеатр). Він знаходився на Кам'янецькій вулиці.

сб.21042018

Оновлено:04:37:22 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Громадська рада сформувала структуру

Громадська рада сформувала структуру

Впродовж двох засідань громадська рада при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради сформувала структуру, затвердила персональний склад комісій, внесла зміни та доповнення до Положення та Регламенту, намітила план роботи на півріччя та прийняла низку звернень до міського голови.

Свої робочі органи громадська ради вибудовувала ретельно і демократично. Кожен член громадської ради обирав напрямок, де він міг би принести найбільшу користь, за власним бажанням у відповідності до освітнього фаху та професійного і життєвого досвіду.

Висловлюючи своє бачення формування якісної структури громадської ради її голова Володимир Богачук наголосив: «Як ми розподілимось і налаштуємся на працю, так і будемо працювати надалі. Якщо ми працюємо серйозно, то маємо охопити буквально всі напрямки, і всі питання ми маємо варити в собі, вивчати, показувати, доказувати, направляти і виправляти».

Аби дорадчий орган при виконавчому комітеті був дієвим і ефективно співпрацював з міською владою, вирішили зав’язати структуру громадської ради на депутатські комісії та створили 7 комісій у відповідності до функціональної спрямованості постійних депутатських комісій міської ради.

Під час чергового засідання, яке відбулося днями, затвердили персональний склад кожної з семи комісій громадської ради.

Так, комісію з питань розвитку інфраструктури, соціально-економічного розвитку, та інвестиційної політики, до якої увійшли 9 чоловік, очолив Ігор Цимбалюк (ГО «Громада Поділля»).

Руслан Ковальчук (член військово-патріотичного клубу «Склавин-воїн») обраний головою комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста, що складається з 6 чоловік.

Комісією з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища з7 чоловік керуватиме Руслан Котелба (член ХОГО «За конкретні справи»).

Головою комісії з гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, до складу якої увійшли 9 чоловік, затвердили Сергія Щербанюка (ХОАІМ «Громадський рух «Проскурів»).

Комісією з питань охорони здоров’я і соціальної політики керуватиме Олександр Янцаловський (ГО «Правовий захист професійної діяльності та соціальних гарантій медиків та фармацевтів «Моноліт»).

Світлана Севастьянова (ГО «Хмельницька міська рада жінок») опікуватиметься комісією з питань планування, бюджету, фінансів з 9 чоловік.

Головою комісії з питань регламенту, організації роботи ГР, антикорупційної політики, зав’язків з правоохоронними органами та військовими частинами затвердили Олену Покотило (ГО «Жіночий антикорупційний рух»).

По кожній з комісій на засіданні ГР затвердили заступників, секретарів та членів комісії.

Також в ході чергового засідання члени громадської рад обговорили нові редакції Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради та Регламенту громадської ради, внесли до основних робочих документів чимало актуальних змін та корисних доповнень. Висловили пропозиції до плану роботи громадської ради на ІІ-півріччя 2017 року. Голова ГР Володимир Богачук зауважив: "Нас — 64 члени, отож, якщо впродовж двох років кожен ініціює і підготує проект рішення для міської влади, ефективність нашої спільної роботи додасть імпульсу життєдіяльності міста і його розвитку". Ці напутні слова учасники засідання сприйняли схвально.

Слушні пропозиції для осучаснення основоположних документів роботи громадської ради внесли Володимир Швець,  Альона Береза, Ігор Цимбалюк.  Доопрацьовані документи планують затвердити на наступному засіданні.

Під час чергового засідання ухвалили також низку звернень ГР до міського голови Олександра Симчишина.

Одне з них з проханням під час підготовки та розгляду на засіданні міської ради Схеми комплексного озеленення території міста Хмельницького врахувати пропозиції, напрацьовані на засіданні комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, , які забезпечать загальні інтереси усієї територіальної громади із збереження існуючих зелених зон та убезпечить їх від неправомірної забудови.

Важливість його прийняття обумовлена тим, що на 14 липня заплановані громадські слухання по Генплану міста.

Друге звернення - Про комунікацію громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради із Хмельницькою міською радою та виконавчим комітетом.

Також члени громадської ради підтримали пропозицію звернутись до міського голови щодо включення голови громадської ради Володимира Богачука до складу виконавчого комітету міської ради. Адже члени дорадчого органу переконанні – для того, щоб громадську раду чула влада, у виконавчому комітеті має бути її представник.