Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Спеціального указу про перейменування Плоскирова в Проскурів не існує. Вперше назва «Проскурів» зустрічається в указі російського імператора про утворення Подільської губернії (1795 рік)...

нд.27052018

Оновлено:07:48:03 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство За «круглим столом» готувалися до проведення конкурсу на перевезення пасажирів

За «круглим столом» готувалися до проведення конкурсу на перевезення пасажирів

Умови і порядок проведення нового конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та проблемні питання у сфері пасажирських перевезень у місті Хмельницькому обговорили з підприємцями-перевізниками у міській ради за круглим столом.

У діалозі про організацію громадського пасажирського транспорту, перспективи його розвитку та співпраці з контролюючими органами та структурними підрозділами міської ради, який провів заступник міського голови, куратор транспортної галузі Андрій Бондаренко, взяли участь працівники управління транспорту та зв’язку міської ради, представники Укртрансбезпеки у Хмельницькій області, Національної поліції, Державної податкової інспекції у місті Хмельницькому, територіального відділення Антимонопольного комітету, повідомили у ХМР.

«Круглий стіл» ініціювала Асоціація пасажирських перевізників «Поділля». Голова Асоціації Володимир Богачук зазначив, що у вересні цього року заплановано провести черговий конкурс на пасажирські перевезення, за результатами якого з 1 січня 2018 року маршрути обслуговуватимуть інші перевізники за іншою схемою.

Перевізників цікавили порядок затвердження та погодження паспортів автобусних маршрутів, процедура проведення та види перевірок автомобільних перевізників, вимоги до транспортних засобів на майбутньому конкурсі тощо.

Андрій Бондаренко поінформував, що відповідно до нової транспортної мережі Хмельницького заплановано суттєво розвантажити центр міста від накопичення транспорту, поступове зменшення маршруток з їх заміною на великогабаритний транспорт, розвиток екологічного виду траспорту (тролейбусів).

Як констатувалося під час заходу, однією з проблем є нелегальне перевезення пасажирів. Нелегальні перевізники завдають шкоди не лише легальним перевізникам, які, як стверджують представники Державної податкової інспекції, справно сплачують податки, а й створюють затори на зупинках громадського транспорту міста й наражають на небезпеку життя і здоров’я пасажирів.

При виявленні нелегальних перевізників під час рейдових перевірок, які здійснюють працівники управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області, на власників транспортних засобів накладаються штрафи.

Також порушувалося питання щодо заборони здійснення посадки та висадки пасажирів автобусними маршрутами приміського та міжміського сполучення на зупинках громадського транспорту міста.

З рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про вжиття деяких заходів щодо розвантаження автомобільних доріг міста Хмельницького» можна ознайомитись тут.