Хмельницький портал

Можливість знати більше.

50 років тому до Хмельницького прибули перші підрозділи Ракетних військ стратегічного призначення. З того часу на Хмельниччині почали розгортання бойових позицій стратегічних ракет - одне з найбільших угрупувань у СРСР.

пт.26052017

Оновлено:02:08:57 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельничанин став переможцем «DreamECO»

Хмельничанин став переможцем «DreamECO»

Із проектом «Очищення промислових стічних вод за допомогою природних сорбентів» до фіналу ІІІ Всеукраїнської олімпіади «DreamECO» увійшов Максим Горячок - учень 10 класу Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею ім. Артема Мазура, юннат гуртка екологічної біохімії Хмельницького ОЕНЦУМ. У номінації «Ресурси та енергія» Максим став переможцем конкурсу та нагороджений Дипломом ІІІ Всеукраїнської олімпіади «DreamECO».

Конкурс міжшкільних наукових проектів днями відбувся у Києві. Його метою є поширення обізнаності суспільства та учнів щодо екологічних проблем, презентація нових ідей і проектів. Це змагання надає можливість поділитися думками щодо збереження довкілля. На захисті проектів були присутні багато вчених з різних університетів, які ділилися своїми ідеями з учнями.

Вітаємо Максима з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому!