Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Залізниця та вокзал у Проскурові (нині Хмельницький) з'явилися у 1870 році, коли було введено в дію лінію Жмеринка - Проскурів - Волочиськ. Саме залізниці місто завдячує подальшим економічним розвитком...

ср.21022018

Оновлено:01:35:46 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельничани цьогоріч змушені "затягнути паски"

Хмельничани цьогоріч змушені "затягнути паски"

За результатами дослідження місцевого самоврядування у двох третин хмельничан за останній рік погіршилось економічне становище у родині, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на опитування від соціологічної групи "Рейтинг".

36% містян говорять, що їхні сімейні бюджети "схудли", але незначно, у ще 24% - вкрай суттєво. І лише у 8% респондентів родинна скарбничка "потовстішала". Фінансову стабільність продемонстрували 30% опитаних.

Водночас майже три чверті респондентів відзначають і погіршення економічного становища на теренах всієї держави. На думку 16% хмельничан в країні за рік нічого не змінилось. Проте 8% побачили "покращення".

Не очікують містяни на позитив і в найближчій перспективі. 65% хмельничан, що взяли участь в опитуванні, вважають, що доведеться "паски затягувати" і в наступному році. Проте 22% у майбутнє дивляться з оптимізмом та очікують на "покращення" та притік грошенят.

Третє щорічне всеукраїнське дослідження місцевого самоврядування здійснила соціологічна група "Рейтинг" від імені Міжнародного республіканського інституту (Канада). У 22 обласних центрах та у містах Маріуполь і Сєвєродонецьк на Донбасі опитали понад 19 тис. респондентів.