Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Хмельницькому пивзаводу виповнюється 110 років. Відкрив його у 1901 році німець Леон Кляве. Частина тогочасного обладнання ще використовувалася на пивзаводі до середини 1990-х років...

пн.23042018

Оновлено:09:46:38 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницький розділив 6-8 місця з Маріуполем та Івано-Франківськом за підсумками Всеукраїнського муніципального опитування

Хмельницький розділив 6-8 місця з Маріуполем та Івано-Франківськом за підсумками Всеукраїнського муніципального опитування

Третє глибинне дослідження українського місцевого самоврядування показало ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг. Опитування проводила Соціологічна група «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту.

У зведеному рейтингу Хмельницький ділить 6-8 з Маріуполем та Івано-Франківськом,у всіх трьох містах індекс 3,1. Найбільше схвалюють схвалення діяльність таких органів влади та інституцій: 1 місце – армія 69%, 2 місце – церква 63%, 3 місце – міський голова 60%.

Також хмельничани не бояться ходити містом після настання темряви, відтак, вважають своє місто найбезпечнішим. Міського голову визначили найзатятішим борцем з корупцією та вважають, що маємо найкращі дитячі садки.

Міська влада покращує імідж міста, у цьому показнику ми на 3 місці. При цьому, за рік на 10% більше опитаних погодилось з цим твердженням.

У доступності інформації щодо діяльності міської влади Хмельницький на першій позиції. Тут теж за рік простежується зріст доступності:  лютому 2016 року було 68%, а вже у лютому 2017– 79%.

Водночас, дослідження показало, що хмельничани не надто пишаються своїм містом. Також переважна більшість (76%) переконані, що держава повинна брати на себе більше відповідальності у забезпеченні життя кожного громадянина, натомість за особисту відповідальність лише 21%.

Це щорічне дослідження, яке дає розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг. Зміст дослідження складається з різних аспектів: загальні настрої, корупція на місцевому рівні, оцінка якості обслуговування та послуг, електоральні настрої , взаємодія з установами місцевої влади, оцінки міської влади, доступність інформації щодо діяльності міської влади, оцінка діяльності державних та недержавних інституцій, досвід поїздок у інші міста, країни.

Опитування було проведено у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 000 респондентів.

Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 67,2%. Опитування було профінансовано Урядом Канади.

З повним дослідженням можна ознайомитись за посиланням.