Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1891 році у Проскурові став до ладу цукровий завод, який належав купцю Соломону Маранцу. Це було найбільше підприємство міста - на ньому працювали 470 чоловік.

пн.23042018

Оновлено:09:46:38 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельничан закликають обрати одну з 4-х концепцій розвитку Молодіжного парку

Хмельничан закликають обрати одну з 4-х концепцій розвитку Молодіжного парку

На розсуд громадськості представили 4 концепції Молодіжного парку. За підсумками зворотнього зв'язку буде створена загальна концепція та проект парку. Тому організатори закликають долучайтися до обговорення та голосування. Остаточний проект парку буде презентовано 24 червня на фестивалі GREEN FEST 2017.

Нагадаємо, 20 юних архітекторів з усієї України впродовж кількох днів розробляли концепції створення Молодіжного парку у Хмельницькому. Візуалізацію усіх чотири концепції можна переглянути на цифровій платформі Іssuu.

1 концепція

Опис: В парку "Молодіжний" вже є своя атмосфера, яку важливо зберегти не перенасичуючи його різними функціями. Основні цінності на яких побудована дана концепція – відкритість, безбар'єрність, безпека та універсальність.

Автори: Христина Коляса, Максим Васалатій, Ірен Кухар, Марія Павлишак, Вадим Шишка.

2 концепція

Опис: Головними принципами були: не перенавантажити простір функціями, зберегти і використати існуючий ландшафт, зберегти як перевагу проглядовість, а також неформальність відпочинку, на противагу парку по-сусідству.

Автори: Олександра Нарижна, Ірина Демянюк, Назар Павлеса, Анастасія Малашенко, Олена Джула-Райфшнайдер

3 концепція

Опис: Оскільки парк вже є унікально красивим, основна закладена в пропозицію ідея – "не нашкодити".  Зробити все, щоб залишити парк парком – чіткіше відділити його від пляжу з півдня і від майбутньої вулиці з півночі.

Автори: Андрій Бєляєв, Ліза Чабан, Іван Джула, Дмитро Райфшнайдер

4 концепція 

Опис: Молодіжний парк – це простір, який дає можливість розвитку нового суспільства, яке є платформою для того, щоб змінювати образ міста. Основна концепція базувалась на тому, що цей простір має бути не лише для молоді, він має бути місцем де кожен почуватиме себе комфортно. І навіть людина літнього віку зможе сказати: "Це мій молодіжний парк".

Автори: Тетяна Румілець, Ірина Волинець, Марта Голяка, Галина Стрипа, Максим Кухар.

Голосувати можна у соцмережах  Фейсбук та Вконтакті.

 

Джерело: http://khm.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=36597:2017-04-07-12-55-26&catid=189:2010-02-15-10-41-41