Хмельницький портал

Можливість знати більше.

З часу першої письмової згадки у XV столітті до приєднання Поділля до складу Російської імперії у 1793 році Плоскирів (нині Хмельницький) був у юрисдикції польської корони. Виняток - з 1672 по 1699 рік, коли Поділля входило до складу турецької Османської імперії...

нд.25022018

Оновлено:01:18:56 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Як хмельничанам отримати безкоштовні ліки

Як хмельничанам отримати безкоштовні ліки

У Хмельницькому запрацювала урядова програма «Доступні ліки». Програма дозволить громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. За нею можна отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, внесені до Реєстру.

Для отримання ліків необхідно звернутися до свого сімейного або дільничного лікаря та отримати  рецепт. Потім, з рецептом,  - до аптеки з позначкою «Доступні ліки»та отримати ліки безкоштовно або з частковою доплатою. Вартість ліків повністю або частково оплачує держава.

Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 03 квітня 2017 року, розміщений на сайті Міністерства охорони здоров’я у розділі «Доступні ліки». У реєстрі зазначена міжнародна непатентована назва лікарського засобу (та, яку лікар зазначає в рецепті) та торгова назва лікарського засобу – назва препарату, який можна отримати в аптеці. Також, у реєстрі зазначено розмір відшкодування за упаковку лікарського засобу (та сума, яку оплачує держава) та суму доплати  пацієнтом.

У місті Хмельницькому рецепти можна отримати у лікарів Хмельницьких міських центрів  ПМСД №1 та №2, тобто,  у сімейних та дільничних лікарів у всіх амбулаторіях.

Для отримання ліків  можна звернутися в мережу наступних аптек:

- усі аптечні кіоски комунальної аптеки «Віола», т. 65-42-33;

- ПП «Аптеки Поділля», т. 78-46-48 (розпочнуть надавати ліки за Програмою з 10 квітня 2017 року);

Працюють над укладанням договорів також аптеки «Джерела здоров’я» та ТОВ «Радом фарм».

Міська влада запевняє, що  по мірі укладання договорів про співпрацю, кількість аптек буде збільшуватися, про це інформуватимуть хмельничан.

Джерело: http://khm.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=36581:-l-r&catid=142:2009-11-19-13-09-09&Itemid=278