Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Про мінеральну воду «Хмельницька», що випускалася у місті у 1970-80-ті роки, ходило прислів'я: «Минеральная вода - нет ни пользы, ни вреда». А коли у часи Горбачова на «безалкогольних» весіллях у пляшки з цими етикетками наливали горілку, її називали «ХмелЪницкая с твердым знаком»...

ср.18102017

Оновлено:03:09:09 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницький з оновленою громадською радою

Хмельницький з оновленою громадською радою


Представники всіх 64 інститутів громадянського суспільства, які взяли участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради, увійшли до її нового складу.

За таке рішення одностайно проголосували учасники зборів, що відбулися сьогодні в приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв.

Загалом документи для участі у зборах подали 77 громадських організацій.

Відповідно до процедури шляхом відкритого голосування мандатами простою більшістю голосів були обрані робочі органи зборів. Уповноважені представники громадських організацій розглянули п’ять питань порядку денного.

Протокол зборів впродовж трьох днів буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради. Далі склад новообраної громадської ради має затвердити виконавчий комітет на засіданні 17 квітня.

Голову та робочі органи члени громадської ради обиратимуть на першому засіданні, яке заплановане на 20 квітня. 

Новообрана громадська рада при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради діятиме впродовж двох років.