Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Дата заснування міста Хмельницького (до 1954 р. Проскурова) невідома, а дата першої письмової згадки про нього - 10 лютого 1431 року.

ср.20062018

Оновлено:04:07:24 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Серед основних експортних партнерів Хмельниччини досі залишається Росія

Серед основних експортних партнерів Хмельниччини досі залишається Росія

Цьогоріч товарів за кордон відправили на 45 відсотків більше ніж у 2015 році. Порівняно з минулим роком вартість експорту збільшується. Бізнес-спільнота області більш як на третину наростила вартісні характеристики експорту, повідомляє «Є» з посиланням на Хмельницьку митницю.

За даними фіскальної служби відомства, у січні-лютому 2017 року вартість експортованих товарів, вироблених на теренах краю, склала 973 мільйони гривень. Це на 45 відсотків більше, ніж було відправлено за кордон протягом двох місяців минулого року.

Як зазначають митники, до топ-п’ятірки основних експортних торговельних партнерів Хмельниччини увійшли Польща, Росія, Великобританія, Естонія та Чехія. Вартість відправлених до цих країн товарів становить від 150 до 80 мільйонів гривень.

Поряд із сільськогосподарською продукцією, зокрема, зерном, медом, солодом, насінням льону та чорницею, закордонні споживачі активно купували санітарно-технічні вироби, трансформатори, електричну апаратуру для комунікації та захисту, цвяхи та скетч-плівку.

Партнери з Естонії наростили закупки продукції на 70 мільйонів гривень. Переважно прибалти купували пивоварний ячмінь та набори дерев’яних меблів для ванних кімнат.

Джерело: https://ye.ua/news/news_29349.html