Хмельницький портал

Можливість знати більше.

Століття тому міські мешканці говорили: «У Проскурові стільки магазинів, скільки дверей у його будинках». Наше місто давно зажило репутації торговельного...

пт.22062018

Оновлено:12:42:46 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Хмельницький центр юннатів здобув визнання Міжнародної виставки

Хмельницький центр юннатів здобув визнання Міжнародної виставки

Cрібною медаллю 8-ої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017» відзначили Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, повідомляє «Поділля-центр».

Виставка, яка проходила у столиці, об’єднала педагогів з 15-ти країн світу.

За словами фахівців, участь у ній – це позитивний досвід і можливість продемонструвати інноваційні досягнення та напрацювання освітній закладів і установ. Адже на виставці були представлені національні виші та наукові центри, закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції та представництва, видавництва і освітні портали тощо.

Хмельницькі натуралісти презентували здобутки позашкілля нашого краю. На своєму стенді зібрали результати реалізації 4-х спільних науково-освітніх проектів експериментального майданчика Національної академії педагогічних наук України, що діє на базі Центру з 1994-го року. У номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота» подільські натуралісти стали срібними медалістами. До слова, три роки тому заклад уже отримував таку ж медаль, а в 15-у і 16-у роках привіз додому «золото».

Цьогоріч обласна станція юннатів святкує 65-річчя з часу створення.

Джерело: http://www.odtrk.km.ua/news/8699-хмельницький-центр-учнівської-молоді-отримав-медаль.html