Хмельницький портал

Можливість знати більше.

В Нью-Йорку, в Брукліні, є вулиця Bay Parkway, у районі якої проживало чимало вихідців з Проскурова. Між собою вони називали її "Олександрівською" - таку назву в давнину носила головна вулиця нашого міста

 

нд.24062018

Оновлено:05:55:55 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Депутати міськради одностайно підтримали торговельну блокаду

Депутати міськради одностайно підтримали торговельну блокаду

Міські обранці ухвалили звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та інших високопосадовців про підтримку торговельної блокади з непідконтрольними українськими територіями. За кожен з дев’яти пунктів звернення голосували окремо. В цілому за рішення проголосували всі 39 депутатів міської ради, присутні на 12 позачерговій сесії.

Звернення

Ми, депутати Хмельницької міської ради, засуджуємо факт силового розгону учасників блокади торгівлі з окупованими районами Донецької та Луганської областей та закликаємо Президента України П. Порошенка, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України докласти усіх зусиль для мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні.

Представляючи інтереси громади міста Хмельницького, ми не можемо стояти осторонь ситуації, коли для одних війна – це боротьба за свою державу, а для інших цинічний бізнес. Нинішня ситуація вимагає негайного втручання та рішучих, ефективних дій влади.

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про звернення Верховної Ради України до ООН, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором», Закону України «Про запобігання та протидію легалізації відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення» вимагаємо від Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана наступне:

1. Негайно закрити усі кримінальні провадження та припинити переслідування учасників блокади ОРДЛО.

2. Відправити у відставку заступника голови Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

3. Припинити будь-які стосунки з ОРДЛО, як злочинним терористичним угрупуванням, ухваливши закон «Про тимчасово окуповану територію України».

4. Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні.

5. Позбавити банки Російської Федерації ліцензії та права працювати на території України, заблокувати російські платіжні системи.

6. Визнати АТО - війною, яка ведеться проти України країною – агресором – Російською Федерацією.

7. Взяти під контроль держави України стратегічні об’єкти, які перебувають в руках російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів і контролюються російським капіталом.

8. Вимагаємо від МВС України та Антитерористичний центр СБУ утриматися від силового протистояння всередині країни.

9. Негайно ухвалити Закон України №2066а "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями"

Депутати Хмельницької облради сьогодні ухвалили аналогічне рішення.

Варто нагадати, що сьогодні ж по обіді Рада Національної Безпеки та Оборони винесла рішення про підтримку торговельної блокади з окупованими територіями.