Хмельницький портал

Можливість знати більше.

До 1888 року на місці сучасного міського скверу та кінотеатру ім. Шевченка була Хлібна площа. Тут відбувалася ярмаркова торгівля...

пн.18062018

Оновлено:11:37:38 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство Перевізники Хмельницького погрожують не вийти на маршрути

Перевізники Хмельницького погрожують не вийти на маршрути

Вже 23 березня маршрутки в Хмельницькому можуть не вийти на рейс. Заяву про це зробили сьогодні перевізники, обурені скасуванням судом рішення виконкому про підняття вартості проїзду.

Сьогодні відбулися збори власників маршруток та автобусів, на яких вони обговорили алгоритм своїх подальших дій, повідомляє сайт «Є!»

Приватні перевізники Хмельницького провели збори, на яких вирішували, що робити їм далі. Поштовхом для такого зібрання став суд, який відбувся вчора, 9 березня.

Нагадаємо, Хмельницький міськрайонний суд розглядав позов хмельничанина Івана Кульгука щодо визнання не чинним рішення виконкому, яким підвищили вартість проїзду.

Поки суд не ухвалив рішення, а вирішив відправити тарифне питання до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, маршрутки зобов’язані перевозити пасажирів по 3,5 гривні, а не 4 гривні. Автобуси – по 3 гривні. А експертиза, як заявив сьогодні Володимир Богачук, голова міської асоціації перевізників, може тривати 3-6 місяці. «Зрозуміло, що стільки чекати і стільки виживати ніхто не може», - додав Володимир Якович, який головував на зборах перевізників.

Перевізники, які прийшли на збори, були рішуче налаштовані. Хтось пропонував судитися із суддею, який прийняв таке рішення, а хтось був налаштований вже з вівторка, 14 березня, виїхати не на маршрут, а під міську раду. Кажуть, що працювати в нуль чи у збиток більше не можуть.

Перевізники кажуть, що при ціні проїзду 3,5 гривні, вони не можуть ні оновити автопарк, ні платити нормальну зарплату водіям.

Після тривалих дискусій, все таки знайшли спільне рішення, за яке і проголосували. Перевізники вимагають в депутатів міської ради на пленарному засіданні, яке відбудеться 22 березня, скасувати рішення виконкому від 23 лютого. А виконком прийняти нове рішення про підвищення вартості проїзду. Якщо ж влада «не почує» перевізників, то 23 березня вони можуть не вийти на маршрути. Причина – не можуть здійснювати перевезення.

Як відбувалося збори перевізників, у відео сюжеті сайту «Є»: