Хмельницький портал

Можливість знати більше.

 У 1911 році підприємець Рабинович побудував першу у місті електростанцію і заснував торговий дім «Електра», який монопольно постачав електрику для вуличного совітлення та приватних будинків.

нд.24062018

Оновлено:05:55:55 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Суспільство У Хмельницькому проведуть перший Форум економічного розвитку міста

У Хмельницькому проведуть перший Форум економічного розвитку міста

Планується залучити 750 учасників.

У Хмельницькому 27 квітня цього року заплановано провести Перший щорічний Форум економічного розвитку «Ринок інновацій та можливостей». За інформацією міської ради, під час форуму розроблятимуться інвестиційні проекти, його мета - об’єднати підприємців та інвесторів у баченні спільного майбутнього міста.

«Фокус Форуму співпадає з напрямками економічного розвитку Хмельницького, зростання малого та середнього бізнесу, мунуципальної інфраструктури, урбаністичного життя, освіти та публічної довіри до влади. Тематика заходу перегукується зі стратегічним баченням нашого міста - “Хмельницький – ринок інновацій та можливостей”», - повідомляє прес-служба міської ради.

Форум економічного розвитку міста Хмельницького відбуватиметься у формі ТЕD-конференції з 11-ма доповідачами. Серед учасників - підприємці та громадські активісти міста й області, представники іноземного бізнесу, міжнародних організацій, мери міст-побратимів Хмельницького, посли іноземних країн в Україні, а також усі, хто зацікавлений у кращому майбутньому міста. Загалом близько 750 учасників.

«У зв’язку з тим, що Стратегія міста Хмельницького до 2025 року розробляється як «Хмельницький – ринок інновацій та можливостей”, теми усіх спікерів, які будуть брати участь у Форумі, ми розділили на дві частини: можливість (можливість для представників бізнесу скористатися одним із заходів для того, щоб покращити свої позиції) та інновація (ми надаємо інформацію підприємцям про те, що вони можуть використовувати у своїй діяльності нові інноваційні підходи), - зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук під час засідання оргкомітету. – Ми вибрали 11 спікерів і теми, які мають бути озвучені на цьому Форумі».

Передуватиме Форуму старт-вечірка, яка відбудеться 28 березня у приміщенні дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (вул. Проскурівська, 65). Наступне засідання робочої групи відбудеться 11 квітня.

Перший щорічний Форум економічного розвитку міста Хмельницького «Ринок інновацій та можливостей» відбудеться 27 квітня о 9.30 в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького. Початок реєстрації учасників – о 8.00.

Джерело: https://ye.ua/news/news_29255.html