Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У будинку, що зараз має адресу Проскурівська, 7,  на початку ХХ століття знаходився найкращий гастроном нашого міста. Купецька родина Журавльових вже тоді відпускала товар у кредит, на замовлення, здійснювала доставку додому та проводила дегустації...

ср.26062019

Оновлено:12:23:05 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події У Хмельницькому зловмисник пограбував склад, але не зміг з нього вийти

У Хмельницькому зловмисник пограбував склад, але не зміг з нього вийти

 По прибутті правоохоронці оглянули об’єкт зовні. Хоч слідів проникнення не було виявлено, співробітники ДСО все ж заблокували приміщення та викликали на місце події власника офісу та слідчо-оперативну групу міліції. Після того, як власник офісу відкрив приміщення, співробітники міліції обстежили його і знайшли невідомого молодика.

 Під час поверхового огляду у затриманого виявили сумку, в якій були гроші в сумі 1248 грн. Згодом стало відомо, що затриманий навмисно залишився в складському приміщенні заздалегідь. Щоб його не побачив ніхто з працівників, він до закриття офісу заховався в невеликій підсобці. Коли ж закінчився робочий день та з приміщення вийшов останній працівник, 30-річний підозрюваний почав нишпорити по офісу в пошуках наживи. Знайшовши гроші в кабінеті бухгалтерії, зловмисник якраз зібрався тікати, але йому це не вдалося, адже всі двері були надійно замкнені. Таким чином, злодій мимоволі опинився у пастці, в яку сам же і заліз.