Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1800 році землемір Дятлов склав найдавніший з відомих планів Проскурова (нині Хмельницький). Позначені на ньому «поштова дорога на Кам'янець» і «поштова дорога на Летичів» існують досі як вулиці Кам'янецька та Проскурівська...

ср.26062019

Оновлено:12:59:22 PM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події У Хмельницькому викрили підпільний гральний заклад з 23 автоматами

У Хмельницькому викрили підпільний гральний заклад з 23 автоматами

Працівники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області виявили та вилучили 23 гральних автомати, які функціонували у обласному центрі всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Підпільний гральний заклад був облаштований в приміщенні одного з ресторанів міста Хмельницького. Схоже, здійснюючи господарську діяльність з організації та проведення азартних ігор, власник «одноруких бандитів» геть «забув», що у нашій державі з цього приводу діє спеціальна заборона.

Щоб належним чином задокументувати протиправну діяльність та описати усе вилучене майно, правоохоронцям довелося працювати на місці події понад дванадцять годин поспіль.

За фактом незаконної діяльності грального закладу відкрито кримінальне провадження за ч. 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України «Зайняття гральним бізнесом». Згідно санкції цієї статті усім, хто ризикне порушити діюче законодавство, загрожує штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Неважко підрахувати, що навіть найменша суму штрафу у такому випадку становитиме 170000 гривень.