Хмельницький портал

Можливість знати більше.

У 1941-1942 році у окупованому Проскурові проходили футбольні матчі між німецькими військовими частинами та поліцією. Також відбувалися ігри між командами Проскурова і Кам'янця-Подільського...

нд.16062019

Оновлено:11:27:23 AM

Ви не авторизовані.Зареєструватись ?

Back Ви тут: Головна Новини Розділи новин Події У Хмельницькому влаштують день "живої історії"

У Хмельницькому влаштують день "живої історії"

Загальноміський екскурсійний день проведуть в обласному центі 19 квітня з нагоди відкриття туристичного сезону. Цього дня планують організувати рекордну кількість екскурсій – близько чотирьох десятків. На деяких екскурсоводами будуть діти.

 

«Ми ініціювали проведення «Екскурсійного дня» для працівників структурних підрозділів міської ради, аби кожен, хто тут працює, більше знав про історію рідного міста. Екскурсії проведуть для великої кількості людей: працівників департаментів, управлінь, комунальних підприємств та інших підрозділів органів місцевого самоврядування. А от екскурсоводами будуть – діти. Частину тематичних екскурсій проведуть саме учні гімназії №2, які беруть участь в гуртках, де розвивають вміння краєзнавців та екскурсоводів. Окрім того, для проведення екскурсій ми запросили й відомих краєзнавців – Сергія Єсюніна, Ігоря Байдака, які проведуть по дві екскурсії, також співробітників музею історії міста та тих знавців історії міста, які пройшли спеціальне навчання в школі екскурсоводів, ініційованій минулого року Управлінням культури та туризму Хмельницької міської ради спільно з фондом «Хесед Бешт», - розповідає начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков.

Відомо, що юні екскурсоводи Хмельницької гімназії №2 зі статусом «Асоційована школа ЮНЕСКО», члени гуртка «Історики-краєзнавці» при ХМЦКТУМ, учасники проекту «Інтерактивна-культурно-туристична мапа Хмельниччини та «Креативні екскурсоводи» проведуть екскурсії, у тому числі й театралізовані, на найрізноманітнішу тематику: «Проскурів - місто єврейських купців та промисловців», «Якби будинки заговорили - історії міста в будинках та стінописах», «Мандрівка муралами міста»...

Також цього дня розпочнеться реалізація проекту «Хмельницький: історії, що об'єднують», під час якого відбудуться екскурсії спільно з учнями-екскурсоводами інших шкіл міста Хмельницького. Відомо, що до проекту вже приєдналися: Хмельницька гімназія 1, ліцей 17, ЗОШ №7, ЗОШ №12, ЗОШ №13, НВК №2.

Джерело.